Marihuana zdarma na školách

1. duben 2010 v 11:50

Náš region, 1.4.2010

English translation of the article:
http://www.facebook.com/note.php?created&&suggest&note_id=412866742348

S návrhem na distribuci marihuany do všech škol přišli sami učitelé. Důvodem pro jejich rozhodnutí byl fakt, že v posledních letech rapidně vzrostla šikana ze stran dětí ke kantorům.

„Bojím se chodit na hodiny, žáci po mě házejí propisky, svačiny, a když jsem jim jednou chtěla zadat písemnou práci, byli ke mně tak hrubí, že jsem raději utekla ze třídy. No to víte, ale jejich rodiče jsou sponzory školy, a tak musíme mlčet,“ prozradila nám učitelka, která si nepřála uveřejnit své jméno.

„Je prokázáno, že kouření marihuany má uvolňující účinky, žáci se již po pár tazích trávy více smějí, jsou příjemně naladění a jejich agresivita značně klesá. Proto jsme se s ostatními kolegy domluvili, že jim raději tuto drogu zajistíme, čímž výrazně eliminujeme ataky na naše kantory,“ řekl ředitel na další škole.

V rámci pěstitelských prací žáci zasadili rostlinky marihuany a již zanedlouho se mohou těšit na první sklizeň. „Je vidět, že to byl krok správným směrem. Děti s nadšením pomáhají učitelům s péčí o rostlinky, každé ráno se tlačí u dveří, aby byly u políčka první a přeměřily, o kolik rostlinky vyrostly, dokonce začaly uzavírat sázky na přesné datum sklizně,“ řekl dojatý ředitel a odešel na kontrolu políčka za prozpěvování písně: „Jak se zdá, nás ocení jen ten, kdo zná kouření, nejlepší koření prodává mouřenín …“

Zdroj: Newton Monitoring drogy

Zveřejnil(a) Bushka Bryndova dne Čtvrtek 1. dubna 2010

cbd